Background Image

KURUMSAL

10 YILLIK SERÜVENİMİZ

On Yıllık Serüvenİmİz

2010 yılının Ocak ayıydı. Uzun yıllara dayanan deneyimlerini bir çatı altında birleştiren 4 öğretmenin düşleriyle Bağdat Caddesi’nde bir üniversite hazırlık kursu açıldı. Önceleri özel ders içeriğiyle öne çıkan kursta, kısa süre sonra yoğun talep nedeniyle programlar çeşitlendirilerek grup programları ve paket ders programları hizmete sunuldu. Öğrenciler yalnızca ders almak amacıyla değil, aynı zamanda akademik ve mesleki yol gösterilicilik için bu eğitim kurumunun kapısını çalmaya başladı. 2014 yılına gelindiğindeyse, artık tek binaya sığmayacak bir öğrenci kitlesine ulaşılmıştı. Derken 2. şube yine Şaşkınbakkal’da açıldı. Kurs, kısa sürede hem üniversite adaylarının hem de ara sınıf öğrencilerinin temel adreslerinden biri oldu.

2017’de ise bu eğitim kurumu, yeni şubesiyle Koşuyolu’ndaki müstakil binasına kavuştu. Uzun yıllara dayanan birikim ve deneyim meyvelerini fazlasıyla veriyordu. Öğrenciler başarıdan başarıya koşarken kursa talep de artmış, öğrenci kabulü sınav ve mülakatla yapılmaya başlanmıştı. Bu kurumdan yetişen ve Türkiye’nin en saygın üniversitelerine yerleşmiş, oralarda kendini gerçekleştiren, aynı zamanda öz disiplin kazanmış, ilkeli, başarılı yüzlerce genç, toplumumuza ve ülkemize katkı sağlıyor.

Şimdilerde kuruluşunun 10. yılını kutlamaya hazırlanan kurum, yeni bir heyecan daha yaşıyor. Heyecanın nedeni Şaşkınbakkal ve Koşuyolu’na ek olarak 2020-21 eğitim öğretim yılından itibaren Kadıköy’ün merkezinde de bulunulacak olması. 10 yılda büyüyen ve gelişen bu üniversite hazırlık kursu, yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor. Bağdat Caddesi’nde “CADDEM Doğru Eğitim Merkezi” adıyla hizmete başlamış, “CADDEM Eğitim” gelecek yıldan itibaren 2 özel öğretim kursu ve 1 kişisel gelişim kursuyla serüvenini sürdürecek. Bu yolculukta bize güç katan tüm çalışma arkadaşlarımıza, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ederiz. 

CADDEM Eğitim Yönetim Kurulu